Witamina K to grupa związków chemicznych nierozpuszczalnych w wodzie, ale rozpuszczalnych w tłuszczach, które są konieczne do ich wchłonięcia przez organizm.

Do grupy tej należą pochodne chinonowe: filochinon (K1) oraz menachinony (K2).

Witamina K to prawdopodobnie jedna z lepiej udokumentowanych witamin, która wspomaga kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi1.

Aby zapewnić odpowiednią dawkę Witaminy K, oprócz dobrze zbilansowanej diety, można uzupełniać ją dodatkową suplementacją.

1 Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości

Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Przyczynia się również do prawidłowego wchłaniania i wykorzystywania wapnia i fosforu. Oba składniki mineralne (witamina K i witamina D) są ważne dla prawidłowego funkcjonowania kośćca i zębów stałych.

W skład otoczki produktu wchodzi żelatyna wieprzowa. Z tego względu może być on nieodpowiedni dla wegan i wegetarian.

Tak, oczywiście. Obecnie przy zakupie rocznego zapasu Witaminy K2 Complex otrzymają państwo 50% rabatu oraz darmowy prezent – elegancki zegarek Leo Bernard.

Nie, suplementy Natural Pharmaceuticals mogą Państwo kupić tylko bezpośrednio u nas z dostawą prosto do domu.

W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymasz kolejne zapasy roczne Witaminy K2 Complex razem z atrakcyjnym upominkiem. Gwarantujemy, że Twoja cena pozostanie bez zmian!

W każdej chwili możesz również zrezygnować z kolejnej przesyłki bez podawania przyczyny. Wystarczy, że poinformujesz o tym Natural Pharmaceuticals w dowolny sposób: telefonicznie, emailowo lub listownie.

Skład1 kapsułka% RWS*
Witamina B11,1 mg100
Witamina K100 μg133
Witamina D5 μg100

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha) z oleju kokosowego, żelatyna wieprzowa, stabilizator: glicerol, menachinon (menachinon-7 z Bacillus subtilis natto), wosk pszczeli, biały i żółty, stabilizator: dwutlenek krzemu, chlorowodorek tiaminy, barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza, filochinon, cholekalcyferol.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol) oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Osoby przyjmujące leki przed spożyciem tego środka spożywczego powinny skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w razie alergii na jakikolwiek ze składników. Przeznaczony dla osób dorosłych.

Witamina K2 Complex jest źródłem witaminy B1. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy B1 wynosi 1,1 mg. Przy spożyciu 1 kapsułki Witamina K2 Complex zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
Witamina K2 Complex jest źródłem witaminy K. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy K wynosi 75 μg. Przy spożyciu 1 kapsułki Witamina K2 Complex zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 133%.
Witamina K2 Complex jest źródłem witaminy D. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy D wynosi 5 μg. Przy spożyciu 1 kapsułki Witamina K2 Complex zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
Źródło: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nr partii produkcyjnej i data przydatności do spożycia: na opakowaniu.

Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.

Wyłączny dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Witamina K2 Complex to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.
Nr rejestracji: GIS 2021/11/30/SD/000930

Zalecana dzienna porcja spożycia Witaminy K2 Complex to jedna kapsułka dziennie.

Otrzymają państwo butelkę Witaminy K2 Complex zawierającą 360 kapsułek. Tak więc produkt starczy na aż 360 dni stosowania.

Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol) oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Osoby przyjmujące leki przed spożyciem tego środka spożywczego powinny skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w razie alergii na jakikolwiek ze składników. Przeznaczony dla osób dorosłych.

Przesyłkę otrzymasz kurierem na podany w zamówieniu adres maksymalnie w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia.
Jednak dokładamy wszystkich starań, aby przesyłki z naszymi suplementami docierały jak najszybciej i zdecydowana większość trafia do adresata w ciągu 7-10 dni.

Regulamin promocji znajdą Państwo pod tym linkiem.
Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji
×
Tylko 39,95 zł
miesięcznie
Witamina K2 Complex
Tylko teraz możesz
zaoszczędzić aż 479 zł!