Witamina K to grupa związków chemicznych nierozpuszczalnych w wodzie, ale rozpuszczalnych w tłuszczach, które są konieczne do ich wchłonięcia przez organizm.

Do grupy tej należą pochodne chinonowe: filochinon (K1) oraz menachinony (K2).

Witamina K to prawdopodobnie jedna z lepiej udokumentowanych witamin, która wspomaga kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi1.

Aby zapewnić odpowiednią dawkę Witaminy K, oprócz dobrze zbilansowanej diety, można uzupełniać ją dodatkową suplementacją.

1 Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości

Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Przyczynia się również do prawidłowego wchłaniania i wykorzystywania wapnia i fosforu. Oba składniki mineralne (witamina K i witamina D) są ważne dla prawidłowego funkcjonowania kośćca i zębów stałych.

W skład otoczki produktu wchodzi żelatyna wieprzowa. Z tego względu może być on nieodpowiedni dla wegan i wegetarian.

Tak, oczywiście. Obecnie przy zakupie rocznego zapasu Witaminy K2 Complex otrzymają państwo 50% rabatu oraz darmowy prezent – elegancki zegarek Leo Bernard.

Nie, suplementy Natural Pharmaceuticals mogą Państwo kupić tylko bezpośrednio u nas z dostawą prosto do domu.

W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymasz kolejne zapasy roczne Witaminy K2 Complex razem z atrakcyjnym upominkiem. Gwarantujemy, że Twoja cena pozostanie bez zmian!

W każdej chwili możesz również zrezygnować z kolejnej przesyłki bez podawania przyczyny. Wystarczy, że poinformujesz o tym Natural Pharmaceuticals w dowolny sposób: telefonicznie, emailowo lub listownie.

Skład1 kapsułka% RWS*
Witamina B11,1 mg100
Witamina K100 μg133
Witamina D5 μg100

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha) z oleju kokosowego, żelatyna wieprzowa, stabilizator: glicerol, menachinon (menachinon-7 z Bacillus subtilis natto), wosk pszczeli, biały i żółty, stabilizator: dwutlenek krzemu, chlorowodorek tiaminy, barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza, filochinon, cholekalcyferol.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol) oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Osoby przyjmujące leki przed spożyciem tego środka spożywczego powinny skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w razie alergii na jakikolwiek ze składników. Przeznaczony dla osób dorosłych.

Witamina K2 Complex jest źródłem witaminy B1. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy B1 wynosi 1,1 mg. Przy spożyciu 1 kapsułki Witamina K2 Complex zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
Witamina K2 Complex jest źródłem witaminy K. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy K wynosi 75 μg. Przy spożyciu 1 kapsułki Witamina K2 Complex zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 133%.
Witamina K2 Complex jest źródłem witaminy D. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy D wynosi 5 μg. Przy spożyciu 1 kapsułki Witamina K2 Complex zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
Źródło: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nr partii produkcyjnej i data przydatności do spożycia: na opakowaniu.

Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.

Wyłączny dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Witamina K2 Complex to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.
Nr rejestracji: GIS 2021/11/30/SD/000930

Zalecana dzienna porcja spożycia Witaminy K2 Complex to jedna kapsułka dziennie.

Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol) oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Osoby przyjmujące leki przed spożyciem tego środka spożywczego powinny skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w razie alergii na jakikolwiek ze składników. Przeznaczony dla osób dorosłych.

Przesyłkę otrzymasz kurierem na podany w zamówieniu adres maksymalnie w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia.
Jednak dokładamy wszystkich starań, aby przesyłki z naszymi suplementami docierały jak najszybciej i zdecydowana większość trafia do adresata w ciągu 7-10 dni.

Regulamin promocji znajdą Państwo pod tym linkiem.
Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji
×
Tylko 34,95 zł
miesięcznie
Witamina K2 Complex
Tylko teraz możesz
zaoszczędzić aż 429 zł!