Witamina K2 Complex

Roczne opakowanie z 50% rabatem

Zamów Witaminę K2 Complex teraz, a otrzymasz w prezencie elegancki zegarek Leo Bernard.

W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymasz kolejne zapasy roczne Witaminy K2 Complex razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach jak w przypadku pierwszej przesyłki.

 • Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Zamawiam zapas roczny suplementu diety Witamina K2 Complex z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 39,95 zł każda, zamiast 79,90 zł (w sumie 479,40 zł zamiast 958,80 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO elegancki zegarek Leo Bernard.
  W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymają Państwo kolejne zapasy Witamina K2 Complex razem z atrakcyjnym upominkiem. Płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach, jak w przypadku pierwszej przesyłki. Gwarancja stałej ceny.

  Zgody

  99 procent
  Proces zakupowy
  98 procent
  Podejście do Klientów
  99 procent
  Jakość obsługi
  Źródło: Na podstawie badania Firma Przyjazna Klientowi, przeprowadzonego w 2020 roku przez Experience Insitute na próbie N=500 Klientów Natural Pharmaceuticals.
  Wygodna dostawa do domu
  Tylko oryginalne produkty
  Firma godna zaufania
  30 dni na zwrot
  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji
  ×
  Tylko 39,95 zł
  miesięcznie
  Witamina K2 Complex
  Tylko teraz możesz
  zaoszczędzić aż 479 zł!